Magiszteri programok 2008/2009

Biológia és Geológia: Szárazföldi és vízi ökológia – Fodorpataki László
Bölcsészettudományi Kar: Irodalom és társadalom / Hungarológia –Egyed Emese
Bölcsészettudományi Kar: Antropológiai nyelvészet – Szilágyi N. Sándor
Bölcsészettudományi Kar: Magyar nyelvészeti és irodalomtudományi tanulmányok – Szilágyi N. Sándor
Bölcsészettudományi Kar: Kultúra és társadalom – Keszeg Vilmos
Bölcsészettudományi Kar: Hagyomány és modernitás – Pozsony Ferenc
Földrajz Kar: Turizmus és területi fejlődés – Benedek József
Kémia és Vegyészmérnöki Kar: Korszerűtechnikák a kémiai szintézisben – Majdik Kornélia
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar: A régió és vidék gazdaságtana és fejlesztési politikái – Vincze Mária Magdolna
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar: Termékmarketing –Vorzsák Álmos
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar: Vállalati pénzügy – Nagy Ágnes
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar: Vállalati pénzügyi menedzsment – Nagy Ágnes
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar: Marketing Stratégiák és Politikák – Vorzsák Álmos
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar: Projektmenedzsment és projektértékelés – Pete István
Matematika és Informatika Kar: Számítógépes matematika – Mărcuş András
Matematika és Informatika Kar: Matematikai didaktika – Kassay Gábor
Matematika és Informatika Kar: Interdiszciplináris modellezés – Varga Csaba
Matematika és Informatika Kar: Informatikai rendszerek optimalizálása I – Soós Anna
Matematika és Informatika Kar: Informatikai rendszerek optimalizálása II – Soós Anna
Politika-, Közigazgatás- és Kommunikációtudományi Kar: Politikai képviselet és a kormányzás minősége az etnikailag megosztott társadalmakban – Bakk Miklós
Politika-, Közigazgatás- és Kommunikációtudományi Kar: Szociokulturális kommunikáció – Szabó Zsolt
Református Tanárképző Kar: Alkalmazott teológia. Pásztori pszichológia – Molnár János
Római Katolikus Teológia: Patrisztika –Marton József
Római Katolikus Teológia: Pasztorál pszichológia –Marton József
Színház- és Televízió Kar: Színház, Film és Multimédia Mesteri – Hatházi András
Szociológia és Szociális Munkás Kar: Mentálhigiéné mesteri program –Albert Lőrincz Enikő
Szociológia és Szociális Munkás Kar: Szociális munka – mentálhigiéné a szociális munkában – Albert Lőrincz Enikő
Szociológia és Szociális Munkás Kar: Civil szervezetek managementje –Magyari Tivadar
Történelem és Filozófia Kar: A kulturális örökség kutatása és bemutatása– Kovács András
Történelem és Filozófia Kar: A jelenkor Története – Csucsuja István
Történelem és Filozófia Kar: Nemzetközi Kapcsolatok – Csucsuja István
Történelem és Filozófia Kar: Alkalmazott filozófiai kutatások – Veress Károly